06/12
2016

Archeo Sailing Jewellery w Centrum Jachtingu.

Szukasz prezentu na święta? Zastanawiasz się nad wyjątkowym upominkiem dla rodziny i znajomych? Sprawdź sklep Centrum Jachtingu w dziale Upominki oraz Pomysły na prezent, gdzie już wkrótce dostępne będą wybrane elementy kolekcji ARCHEO SAILING JEWELLERY. Ekspozycja dostępna jest również w sklepie stacjonarnym w Warszawie oraz w Mikołajkach.

Morze. Statki i okręty. Nieziemsko przystojni marynarze. Biel. Granat. Paski. Szum fal. Zapach soli w powietrzu. Piasek pod stopami. Wiatr we włosach. Podróż i przygoda na wyciągnięcie ręki. 10 w skali Beauforta!

Swobodna elegancja. Dopracowana w szczegółach. Surowa i wyjątkowa. Nawiązująca do stylistyki dawnych żaglowców. Wyróżnia ją nie tylko forma, ale i dbałość o detale, jakość i trwałość. Taka jest nasza najnowsza kolekcja – ARCHEO SAILING JEWELLERY. Możemy w niej odnaleźć między innymi bloczek, szeklę, żagiel, różę wiatrów, a także przedmioty użytkowe (wizytownik i spinki). Każdy z elementów uzupełni na co dzień wizerunek osób, których pasją jest żeglarstwo i morska przygoda.


KONTAKT
INFO@ARCHEOSOUVENIRS.COM
+48502152777
PRACOWNIA
83-111 MIŁOBĄDZ, DĄBRÓWKA 53
EKSPOZYCJA
CENTRUM JACHTINGU
01-531 Warszawa, ul. Wybrzeże Gdyńskie 2
11-730 Mikołajki, Aleja Kasztanowa 10

Sklep HELLY HANSEN
81-718 Sopot, Powstańców Warszawy 6