06/11
2017

Biżuteria żeglarska w sklepie Henri Lloyd!

Zastanawiasz się nad wyjątkowym upominkiem dla rodziny i znajomych? Sprawdź ofertę sklepu Henri Lloyd w Toruniu.

Henri Lloyd to firma założona w Anglii przez Polaka – Henryka Strzeleckiego oraz Brytyjczyka – Angusa Lloyda. Od 50 lat znana jest wśród żeglarzy z całego świata, którzy cenią jej niezawodność w ekstremalnych warunkach. Henri Lloyd to także kolekcja mody dla kobiet i mężczyzn. A od niedawna również kolekcja biżuterii żeglarskiej zrealizowanej we współpracy z ARCHEO SAILING JEWELLERY.

W kolekcji ARCHEO SAILING JEWELLERY znajdziesz niepowtarzalne wisiorki, bransoletki żeglarskie, eleganckie spinki, a nawet broszki!

Główną rolę w kolekcji ARCHEO SAILING JEWELLERY gra XIV-wieczny czarny dąb wydobytego podczas badań archeologicznych na terenie średniowiecznej zabudowy Gdańska w subtelnym towarzystwie srebra oraz wysokiej jakości linki żeglarskiej.

Kolekcję cechuje swobodna elegancja. Wyróżnia ją nie tylko forma, ale i dbałość o detale, jakość i trwałość. Cała kolekcja inspirowana jest żeglarstwem dlatego możemy w niej odnaleźć bloczek, szeklę, żagiel, jacht, różę wiatrów oraz kotwicę. Każdy z elementów uzupełni na co dzień wizerunek osób, których pasją jest żeglarstwo i morska przygoda. Idealnie pasuje zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet – na wszelkiego rodzaju okazje. Każdy przedmiot otrzymuje Certyfikat Autentyczności i jest elegancko opakowany w kartonik z logo.

Archeo Sailing Jewellery - wisiorek Szekla 10°B

KONTAKT
INFO@ARCHEOSOUVENIRS.COM
+48502152777
PRACOWNIA
83-111 MIŁOBĄDZ, DĄBRÓWKA 53
EKSPOZYCJA
CENTRUM JACHTINGU
01-531 Warszawa, ul. Wybrzeże Gdyńskie 2
11-730 Mikołajki, Aleja Kasztanowa 10

Sklep HELLY HANSEN
81-718 Sopot, Powstańców Warszawy 6